Conducerea facultății

Adrian Micu
Prof. univ. dr.
Adrian Micu
Decan al Facultății de Economie și Administrarea Afacerilor
adrian.micu@ugal.ro
Alexandru Căpățînă
Prof. univ. dr.
Alexandru Căpățînă
Prodecan: Activitatea de cercetare științifică, relații internaționale și parteneriatul cu mediul ec-social
alexandru.capatina@ugal.ro
Mihaela-Carmen Muntean
Conf. univ. dr.
Mihaela-Carmen Muntean
Prodecan: Activitatea didactică, managementul calității și parteneriatul cu studenții
mihaela.muntean@ugal.ro
Otilia Rica Man
Lect. univ. dr.
Otilia Rica Man
Prodecan: Dezvoltarea infrastructurii informaționale și logistică
otilia.man@ugal.ro

Consiliul facultății

Daniela Ancuța Șarpe
Prof. univ. dr.
Daniela Ancuța Șarpe
daniela.sarpe@ugal.ro
Nicoleta Cristache
Prof. univ. dr.
Nicoleta Cristache
nicoleta.cristache@ugal.ro
Daniela Nechita
Conf. univ. dr.
Daniela Nechita
daniela.nechita@ugal.ro
Iuliana Oana Mihai
Conf. univ. dr.
Iuliana Oana Mihai
oana.anghel@ugal.ro
Viorica Ioan
Conf. univ. dr.
Viorica Ioan
viorica.ioan@ugal.ro
Gianina Mihai
Conf. univ. dr.
Gianina Mihai
gianina.mihai@ugal.ro
Sofia David
Conf. univ. dr.
Sofia David
sofia.david@ugal.ro
Corina Sbughea
Conf. univ. dr.
Corina Sbughea
corina.sbughea@ugal.ro

Senat UDJG

Daniela Ancuța Șarpe
Prof. univ. dr.
Daniela Ancuța Șarpe
daniela.sarpe@ugal.ro
Edit Lukacs
Conf. univ. dr.
Edit Lukacs
edit.lukacs@ugal.ro
Adrian Lupașc
Conf. univ. dr.
Adrian Lupașc
adrian.lupasc@ugal.ro
Florina Oana Vîrlănuță
Conf. univ. dr.
Florina Oana Vîrlănuță
florina.virlanuta@ugal.ro
Viorica Ioan
Conf. univ. dr.
Viorica Ioan
viorica.ioan@ugal.ro

Descoperă o lume în care pilonii succesului sunt reprezentați de creativitate, adaptabilitate și puterea extraordinară a experiențelor reale. Aici îți vei contura singur calea care să te conducă spre succes în mediul globalizat al afacerilor.