Conducerea facultății

decan
Prof. univ. dr.
Adrian Micu
Decan al Facultății de Economie și Administrarea Afacerilor
adrian.micu@ugal.ro
alexandru_căpățînă
Prof. univ. dr.
Alexandru Căpățînă
Prodecan: Activitatea de cercetare științifică, relații internaționale și parteneriatul cu mediul ec-social
alexandru.capatina@ugal.ro
mihaela_muntean-1
Conf. univ. dr.
Mihaela-Carmen Muntean
Prodecan: Activitatea didactică, managementul calității și parteneriatul cu studenții
mihaela.muntean@ugal.ro
otilia_man-1
Lect. univ. dr.
Otilia Rica Man
Prodecan: Dezvoltarea infrastructurii informaționale și logistică
otilia.man@ugal.ro

Consiliul facultății

daniela_sarpe-1
Prof. univ. dr.
Daniela Ancuța Șarpe
daniela.sarpe@ugal.ro
nicoleta_cristache
Prof. univ. dr.
Nicoleta Cristache
nicoleta.cristache@ugal.ro
daniela_nechita-1
Conf. univ. dr.
Daniela Nechita
daniela.nechita@ugal.ro
oana_mihai-1-2
Conf. univ. dr.
Iuliana Oana Mihai
oana.anghel@ugal.ro
viorica_ioan-1
Conf. univ. dr.
Viorica Ioan
viorica.ioan@ugal.ro
gianina_rizescu_mihai-1-1
Conf. univ. dr.
Gianina Mihai
gianina.mihai@ugal.ro
sofia_david-1-1
Conf. univ. dr.
Sofia David
sofia.david@ugal.ro
corina_sbughea-2
Conf. univ. dr.
Corina Sbughea
corina.sbughea@ugal.ro

Senat UDJG

daniela_sarpe-1
Prof. univ. dr.
Daniela Ancuța Șarpe
daniela.sarpe@ugal.ro
edit_lukacs-2
Conf. univ. dr.
Edit Lukacs
edit.lukacs@ugal.ro
adrian_lupasc-1
Conf. univ. dr.
Adrian Lupașc
adrian.lupasc@ugal.ro
florina_virlanuta
Conf. univ. dr.
Florina Oana Vîrlănuță
florina.virlanuta@ugal.ro
viorica_ioan-1
Conf. univ. dr.
Viorica Ioan
viorica.ioan@ugal.ro

Descoperă o lume în care pilonii succesului sunt reprezentați de creativitate, adaptabilitate și puterea extraordinară a experiențelor reale. Aici îți vei contura singur calea care să te conducă spre succes în mediul globalizat al afacerilor.