Colectivul de Marketing

Adrian Micu
Prof. univ. dr.
Adrian Micu
adrian.micu@ugal.ro
Alexandru Căpățînă
Prof. univ. dr.
Alexandru Căpățînă
alexandru.capatina@ugal.ro
Nicoleta Cristache
Prof. univ. dr.
Nicoleta Cristache
nicoleta.cristache@ugal.ro
Irina Olimpia Susanu
Prof. univ. dr.
Irina Olimpia Susanu
irina.susanu@ugal.ro
Gianita Bleoju
Prof. univ. dr.
Gianita Bleoju
gianita.bleoju@ugal.ro

Colectivul de Management

Edit Lukacs
Conf. univ. dr.
Edit Lukacs
edit.lukacs@ugal.ro
Rozalia Nistor
Conf. univ. dr.
Rozalia Nistor
rozalia.nistor@ugal.ro
Sofia David
Conf. univ. dr.
Sofia David
sofia.david@ugal.ro
George Bogdan Drăgan
Lect. univ. dr.
George Bogdan Drăgan
bogdan.dragan@ugal.ro

Colectivul de Informatică Economică

Corina Sbughea
Conf. univ. dr.
Corina Sbughea
corina.sbughea@ugal.ro
Dragoș Sebastian Cristea
Conf. univ. dr.
Dragoș Sebastian Cristea
cristea.dragos@ugal.ro
Adrian Lupașc
Conf. univ. dr.
Adrian Lupașc
adrian.lupasc@ugal.ro
Gianina Mihai
Conf. univ. dr.
Gianina Mihai
gianina.mihai@ugal.ro
Cristina Gabriela Zamfir
Conf. univ. dr.
Cristina Gabriela Zamfir
cristina.pisica@ugal.ro
Cristina Maria Enache
Conf. univ. dr.
Cristina Maria Enache
maria.enache@ugal.ro
Dorin Bibicu
Asist. univ. dr.
Dorin Bibicu
dorin.bibicu@ugal.ro

Colectivul de Finanțe și Bănci

Nicoleta Bărbuță Mișu
Prof. univ. dr.
Nicoleta Bărbuță Mișu
nicoleta.barbuta@ugal.ro
Ioana Lăzărescu
Conf. univ. dr.
Ioana Lăzărescu
ioana.lupasc@ugal.ro
Viorica Ioan
Conf. univ. dr.
Viorica Ioan
viorica.ioan@ugal.ro
Valentin Marian Antohi
Conf. univ. dr.
Valentin Marian Antohi
valentin.antohi@ugal.ro
Ramona Mihaiela Dumitriu
Lect. univ. dr.
Ramona Mihaiela Dumitriu
ramona.dumitriu@ugal.ro
Doina Iacob
Lect. univ. dr.
Doina Iacob
doina.iacob@ugal.ro

Colectivul de Contabilitate și Audit

Iuliana Oana Mihai
Conf. univ. dr.
Iuliana Oana Mihai
oana.anghel@ugal.ro
Violeta Maria Isai
Conf. univ. dr.
Violeta Maria Isai
violeta.isai@ugal.ro
Riana Iren Radu
Conf. univ. dr.
Riana Iren Radu
riana.radu@ugal.ro
Mihaela Onica Ibinceanu
Conf. univ. dr.
Mihaela Onica Ibinceanu
Florentina Moisescu
Conf. univ. dr.
Florentina Moisescu

Descoperă o lume în care pilonii succesului sunt reprezentați de creativitate, adaptabilitate și puterea extraordinară a experiențelor reale. Aici îți vei contura singur calea care să te conducă spre succes în mediul globalizat al afacerilor.