Colectivul de Economie și Afaceri Internaționale

Daniela Ancuța Șarpe
Prof. univ. dr.
Daniela Ancuța Șarpe
daniela.sarpe@ugal.ro
Mihaela Neculiță
Prof. univ. dr.
Mihaela Neculiță
mihaela.neculita@ugal.ro
Liliana Mihaela Moga
Prof. univ. dr.
Liliana Mihaela Moga
liliana_moga@ugal.ro
Costel Nistor
Conf. univ. dr.
Costel Nistor
costel.nistor@ugal.ro
Ludmila Daniela Manea
Conf. univ. dr.
Ludmila Daniela Manea
daniela.manea@ugal.ro
Gabriela Opaiț
Conf. univ. dr.
Gabriela Opaiț
gabriela.opait@ugal.ro
Mioara Chiriță
Lect. univ. dr.
Mioara Chiriță
mioara.chirita@ugal.ro
Răzvan Ștefănescu
Lect. univ. dr.
Răzvan Ștefănescu
razvan.stefanescu@ugal.ro

Colectivul de Comerț, Turism și Servicii

Mihaela-Carmen Muntean
Conf. univ. dr.
Mihaela-Carmen Muntean
mihaela.muntean@ugal.ro
Daniela Nechita
Conf. univ. dr.
Daniela Nechita
daniela.nechita@ugal.ro
Florina Oana Vîrlănuță
Conf. univ. dr.
Florina Oana Vîrlănuță
florina.virlanuta@ugal.ro
Vasile Mazilescu
Conf. univ. dr.
Vasile Mazilescu
vasile.mazilescu@ugal.ro
Otilia Rica Man
Lect. univ. dr.
Otilia Rica Man
otilia.man@ugal.ro
Ionica Soare
Lect. univ. dr.
Ionica Soare
ionica.soare@ugal.ro
Iulian Adrian Șorcaru
Lect. univ. dr.
Iulian Adrian Șorcaru
adrian.sorcaru@ugal.ro
Sava Valentin
Lect. dr. univ.
Sava Valentin
sava.valentin@ugal.ro

Descoperă o lume în care pilonii succesului sunt reprezentați de creativitate, adaptabilitate și puterea extraordinară a experiențelor reale. Aici îți vei contura singur calea care să te conducă spre succes în mediul globalizat al afacerilor.