Anul I Licenta – Evaluarea studentilor la sfarsitul anului universitar 2018-2019

Ultima actualizare: 18.09.2019 - 14:04

Afaceri internationale

Nr.crt. Nume prenume Statut academic 18-19 Forma de finaţare 2019-2020
1 MARJIN V. VALERIA INT Mold.Bursier
2 SOLOVEI V. GABRIELA INT Mold.Bursier
3 HAJDEU V. DANIELA INT Mold.Bursier
4 DIDILICĂ V. DANA INT Mold.Bursier
5 DOBRICA D. DIANA-VALENTINA INT BUGET
6 COCIORVĂ V. IULIAN INT Mold.Bursier
7 MIHALCEA ILIE D. CARMEN MANUELA INT BUGET
8 PĂMÂNT BUTNARU N. MIHAELA INT BUGET
9 SÎLI R. EMIL INT Mold.Bursier
10 ALEXANDRU A. DRAGUTA-MIRELA INT BUGET
11 MANOLE G. IULIANA INT Mold.Bursier
12 MILDNER O. ELISEEA ANDREEA INT BUGET
13 ONEI C. ANDREI COSTIN INT BUGET
14 HUIDIU M. SERGIU-MIHAI INT BUGET
15 BĂUTU C. ANDREEA-MARIA INT BUGET
16 GHEORGHE S. ANDREI INT BUGET
17 ANDREI P. SIMONA VALENTINA ICR BUGET
18 GHIDERSA V. VICTORIA ICR Mold.Bursier
19 ȚUȚUIANU T. VLADIMIR ICR Mold.Bursier
20 GIURGEA A. BIANCA ICR BUGET
21 PRUNA M. MARCEL DANUT ICR BUGET
22 AGATIEV P. MAXIM ICR Mold.Bursier
23 ALEXANDRU M. VERGINICA-DIANA ICR BUGET
24 VICOL I. CĂTĂLIN REP Mold.Taxa
25 RAGALIE M. ANAMARIA GABRIELA REP TAXA
26 ROȘU T. FELICIA-DIANA REP TAXA
27 PAVEL A. DANIELA REP TAXA
28 SOARE C. ROBERT LUCIAN REP TAXA
29 TĂRÎŢĂ I. MIHAELA REP Mold.Taxa
30 PĂTRAȘCU M. LOREDANA REP TAXA
31 ANDREI D. MIHAELA – MARIA REP TAXA
32 RROSHI M. GAZMEND REP Alb.Taxa
33 COSTAŞ V. MĂDĂLIN – PETRUŢ REP TAXA
34 NIMIRCEAG L. ALEXANDRU IONUT REP TAXA
35 CALOIAN L. ALIN – MARIAN REP TAXA
36 CARAMAN L. COSMIN-VALENTIN REP TAXA
37 DANDES S. ALEXANDRU-IONUT REP TAXA
38 DRAGOMIR P. ALEXANDRU-MĂDĂLIN REP TAXA
39 CAPMARE MOCANU V. MONICA REP TAXA
40 ANTOHI I. LARISA-DANIELA EXM
41 FILIMON G. ANAMARIA-ADRIANA EXM
42 JERCAN D. ANDREI DANIEL EXM
43 NONUȚ R. GEORGIANA RAMONA EXM
44 SUCHANU C. MAKSYM EXM
45 TRANDAFIR I. IULIA; 1 an buget EXM

 

Contabilitate si informatica de gestiune

Nr.crt. Nume prenume Statut academic 18-19 Forma de finanţare 2019-2020
1 BALMUȘ A. ANA-MARIA INT BUGET
2 DRAGOMIR A. ALINA-MARIA INT BUGET
3 TARLEV D. DUMITRITA INT Mold.Bursier
4 GHERMAN C. MADALINA-DANIELA INT BUGET
5 NANAU V. GEORGIANA ALINA INT BUGET
6 CIMPOAE E. MADALINA-IONELA INT BUGET
7 POPA I. GEORGIANA MAGDALENA INT BUGET
8 PRICOPIE F. PAULA-SORINA; a 2-a fac. la taxă INT TAXA
9 ALEXANDRU M. CORINA-ANDREEA INT BUGET
10 OASENEGRE I. OANA ELENA INT BUGET
11 BORDEA I. RAMONA ALINA INT BUGET
12 CHIRIŢOIU V. MIHAELA INT BUGET
13 IACOB I. VIORICA INT BUGET
14 DOBRE L. GEORGIANA INT BUGET
15 BASA G. ALEXANDRA; 3 ani buget UGAL INT TAXA
16 BĂLŢAT P. DIANA INT BUGET
17 VASII V. CAMELIA INT BUGET
18 SCARLAT M. COSMIN INT BUGET
19 LUPU G. LENUȚA INT BUGET
20 DAINEANU V. ANDREEA ICR BUGET
21 RADU I. CLAUDIU-ANDREI ICR BUGET
22 ANGHEL I. CRISTINA-GABRIELA ICR BUGET
23 DOBROTA M. LORENA-MADALINA; 1 an buget ASE ICR BUGET
24 RUSU I. ELENA ICR BUGET
25 DURBACĂ (CRISTIAN) M. MARIANA; 5 ani buget ICR TAXA
26 BUGIA M. OANA-MIHAELA ICR BUGET
27 LUPOAE E. ANA – MARIA; 1 an buget la Bucureşti ICR BUGET
28 RUSU F. FELICIAN-GABRIEL ICR BUGET
29 RĂILEANU G. ELENA MĂDĂLINA ICR BUGET
30 PERIANU N. DRAGOȘ-MIHAI ICR BUGET
31 DAHOREA G. ANDREEA REP TAXA
32 CĂLMUC I. STELUȚA EXM
33 DRAGHICI V. MARIANA EXM
34 GRECU E. DĂNUȚ ALEXANDRU; 2 ani buget Istorie EXM
35 HANDREA DRAGOŞ N. GABRIELA EXM
36 SURUIANU M. IONELA DANIELA EXM
37 VÂRLAN M. MIOARA-CĂTĂLINA EXM
38 ZĂNCESCU O. ROBERTA-ANA EXM

 

Informatica economica

Nr.crt. Nume prenume Statut academic 18-19 Forma de finanţare 2019-2020
1 LIMBA D. IULIANA ALEXANDRA INT BUGET
2 GHEORGHIȚĂ G. DANA INT BUGET
3 DUCA M. BIANCA MARINA INT BUGET
4 LOZAN I. CORINA INT Mold.Bursier
5 RACOVIȚĂ A. VALENTIN-FLORIN INT BUGET
6 JELEASCOV G. DANIELA INT Mold.Bursier
7 COSTACHE CRACIUN A. GABRIELA-LUCIA INT BUGET
8 ATAMANIUC M. NICU INT Mold.Bursier
9 ILIE D. MIRELA ANDREEA INT BUGET
10 BULARU S. MIHAELA INT Mold.Bursier
11 GHEORGHIȚĂ S. ALEXANDRU INT BUGET
12 BURLUC M. ADRIAN IULIAN INT BUGET
13 TERLEA L. ANA LUISA INT BUGET
14 COLTEA M. GABRIELA-CORINA INT BUGET
15 CIOBOTARU E. ANDREI CATALIN; 1 an buget la Iaşi ICR BUGET
16 DEDIU I. DRAGOȘ ADRIAN; 2 ani buget ACIEE ICR BUGET
17 IVANOV M. EDUARD ICR BUGET
18 RARINCA C. ANDREEA ICR BUGET
19 TALIE M. DANUȚ MARIUS ICR BUGET
20 CHIPER L. CRISTIAN DRAGOS ICR BUGET
21 COADA N. MARIAN TIBERIU; 5 ani buget ICR TAXA
22 MITU A. SIMONA – LUMINIŢA; 1 an buget la Iaşi ICR BUGET
23 NEDELCU C. ANGELA ANA-MARIA ICR BUGET
24 SĂLĂVĂSTRU M. CORINA-MIHAELA ICR BUGET
25 DUMITRU G. CRISTIAN VALENTIN ICR BUGET
26 SAVA S. COSMIN LAURENTIU ICR BUGET
27 CONSTANTINESCU E. CONSTANTIN GABRIEL ICR BUGET
28 TUTULAN M. MIHAELA-TEODORA ICR BUGET
29 NENITA V. ALEXANDRU VLADUT ICR BUGET
30 URECHE    F.  EUGEN  GEORGE REP TAXA
31 GÎRNEAŢĂ I. TEODORA REP TAXA
32 IORDACHE G. COSTEL REP TAXA
33 RĂILEANU L. GEANINA REP TAXA
34 SANDU C. ANDREI REP TAXA
35 BUZESCU S. BOGDAN-VALENTIN EXM
36 CANTEMIR B. GABRIELA EXM
37 DINU V. DENISA GABRIELA EXM
38 GHEONEA V. CONSTANTIN EXM
39 GRIGORE V. ELENA EXM
40 PADURARU I. JENI-MIHAELA EXM
41 TIRU N. ANDREEA-ELENA EXM

 

Administrarea afacerilor in alimentatia publica

Nr.crt. Nume prenume Statut academic 18-19 Forma de finanţare 2019-2020
1 CHIFANI GHENCEA G. ELENA INT BUGET
2 STEFAN C. GEORGE DANIEL INT BUGET
3 CHIRIAC I. MIHAELA INT BUGET
4 BUCSA V. DIANA INT BUGET
5 BOSTAN T. MIHAELA SICA INT BUGET
6 LUNGU I. FLORENTINA-DENISA INT BUGET
7 STOICA N. ANDREEA INT BUGET
8 TOMA A. CORINA INT BUGET
9 STEFAN P. VALENTINA ALEXANDRA INT BUGET
10 MAXIM A. ELENA INT BUGET
11 PAHARNICU V. AMALIA-VIORICA INT BUGET
12 DIMA C. SIMONA INT BUGET
13 MARIN C. ANDRADA ȘTEFANIA INT BUGET
14 PETRESCU V. MARIUS ICR BUGET
15 DUTU N. DANIELA ICR BUGET
16 MEHEDINTI L. OANA-GEORGIANA ICR BUGET
17 GOGONET C. FLORINA REP TAXA
18 DOBRE M. MARIUS-ALEXANDRU REP TAXA
19 ISAIA M. IULIA GABRIELA REP TAXA
20 ANGHEL I. FLAVIUS – AMEDEO EXM
21 CIOBANU M. AMANDA-ANDREEA EXM
22 COVRIG D. PAUL CORNEL EXM
23 IORGU G. ALEXANDRU-DORU EXM
24 MARCU D. LĂCRĂMIOARA; 4 ani buget Metalurgie EXM
25 MIHAI S. LEONORA SARA EXM
26 STOICA E. ECATERINA; 2 ani buget SIA EXM
27 TOMESCU C. BIANCA CLEOPATRA EXM

 

Economia comertului, turismului si serviciilor

Nr.crt. Nume prenume Statut academic 18-19 Forma de finanţare 2019-2020
1 BICHIR A. ANASTASIA INT Mold.Bursier
2 GONȚA P. MARIANA INT Mold.Bursier
3 MARCAN I. CATARINA INT Mold.Bursier
4 HÎNCU A. MIHAI INT Mold.Bursier
5 SCUTELNIC R. NICOLETA INT Mold.Bursier
6 VASILIADE I. DANIELA GEORGETA INT BUGET
7 COSTANDACHE F. GEORGIANA INT BUGET
8 CRUCIANU D. MADALINA PATRICIA INT BUGET
9 GADÎRCA T. ANDREEA INT Mold.Bursier
10 TARAGAN F. IRINA-MIHAELA INT BUGET
11 PLOEȘTEANU S. CRISTINA ANDREEA INT BUGET
12 RUSU I. CĂTĂLINA INT BUGET
13 STARODUB E. VICTORIA INT Mold.Bursier
14 IOSIF G. DANIEL INT BUGET
15 OANĂ S. CRISTINEL INT BUGET
16 MUNTEANU G. NICOLETA INT Mold.Bursier
17 HORTOLOMEI I. ELENA INT BUGET
18 MARINESCU M. MIHAELA INT Mold.Buget
19 RADU P. DANIELA ROBERTA INT BUGET
20 CIORITA D. MIRELA-GEORGIANA INT BUGET
21 SALAVASTRU V. MIHAI INT BUGET
22 MARCU V. RALUCA PETRONELA INT BUGET
23 IONESCU A. ANDREEA IULIA INT BUGET
24 SIMIONESCU V. STEFAN INT BUGET
25 VICOL V. GABRIELA INT Mold.Buget
26 DUMINICA M. MARIA INT BUGET
27 TRICOLICI A. DANIEL INT Mold.Buget
28 ICHIM M. IULIAN-MADALIN; 1 an buget la Constanţa INT BUGET
29 MUNTEANU S. BIANCA – MARIA INT BUGET
30 DOBRE G. PETRONELA INT BUGET
31 ANTON C. LUCIAN EMIL ICR BUGET
32 MANZA V. ARINA-BIANCA ICR BUGET
33 ANTOHE D. ALEXANDRU; 1 an buget inginerie ICR BUGET
34 MUNTEANU T. BOGDAN COSMIN REP TAXA
35 LEFTERACHE A. ALEXANDRU-CIPRIAN; 1 an buget FEAA REP TAXA
36 MUNTEANU V. ALEXANDRU REP TAXA
37 BENEA G. MĂDĂLINA-ANDREEA – 2 ani buget Transilvania EXM
38 BLÎNDU D. COSMIN-GEORGE EXM
39 DUMITRU    N.  GEORGE  ALEXANDRU EXM
40 LEMNOȘANU Ș. GEORGE; 1 an buget ACIEE EXM
41 LUCA R. ELENA ALICE EXM
42 LUPU G. IONELA EXM
43 SPIRIDONESCU R. RALUCA GABRIELA EXM

 

Management

Nr.crt. Nume prenume Statut academic 18-19 Forma de finanţare 2019-2020
1 STANCIU A. ADRIANA INT Mold.Bursier
2 CORCIOVĂ L. LAURENȚIU MIHAI INT BUGET
3 PARALIC D. PETRICA-ANDREI INT BUGET
4 NEAGU A. SABRINA INT Mold.Bursier
5 ŢACA C. CĂTĂLINA INT Mold.Bursier
6 CHELU C. CATALINA ELENA INT BUGET
7 PERJOC A. BIANCA OANA INT BUGET
8 NISTOR N. ANDREEA-ALINA INT BUGET
9 MIHAI P. MARIA INT BUGET
10 MANEA V. MADALINA-GABRIELA INT BUGET
11 TOPORAU M. MADALIN-MARIUS INT BUGET
12 PARASIUC N. IULIANA INT Mold.Bursier
13 IRIMIEA D. GABRIELA INT BUGET
14 SOFIȚEI M. GABRIEL INT BUGET
15 POSTOLACHE G. ANDREEA 1 an taxa Iasi INT BUGET
16 GUZUN P. ALEXANDRA INT Mold.Bursier
17 DIMA T. BIANCA-ANDREEA INT BUGET
18 GUIȚĂ S. CĂTĂLINA-MARINELA INT BUGET
19 ARABADZHY E. DIANA INT Ucr.Bursier
20 CIOBOTARU C. GEANINA CRISTIANA INT BUGET
21 AVRAM P. DUMITRU; 2 ani buget la FACIEE INT BUGET
22 AJDER L. DENISA MARINA INT BUGET
23 PINTILIE I. MIHAI CLAUDIU; 2 facultati in paralel la taxa INT TAXA
24 CUPRIAN F. ANDREEA ICR BUGET
25 IFTENE I. MIHAELA GEORGIANA ICR BUGET
26 MANOLACHE G. VIOREL-PARASCHIV ICR BUGET
27 MARCU P. ELENA ALEXANDRA ICR BUGET
28 MOKANU F. ANDRIANA ICR Ucr.Buget
29 ENACHE G. ADINA-VICTORITA ICR BUGET
30 OSTAP I. TATIANA ICR Mold.Buget
31 KAPSAMUN I. DANYLO ICR Ucr.Buget
32 CHEPOI V. VOLODYMYR REP Ucr.Buget
33 EFTIMIE N. LARISA DANIELA REP TAXA
34 CORNEA S. PAUL REP TAXA
35 GHEORGHIU G. DANIEL; 2 facutati in paralel; bugetul la NAVE REP TAXA
36 BARGAOANU C. ANDREI-COSTEL EXM
37 BAȘTIUREA E. LORENA EMANUELA EXM
38 CALINICENCO (CIAUȘ) S. INA – bac România EXM
39 CIAUS I. NICOLAE; 1 an buget ASE EXM
40 COBZARU F. ANDREEA-MĂDĂLINA; a 2-a fac. in paralel la taxă EXM
41 ELISEI I. MARIUS-MARIAN EXM
42 IGNAT I. ANA EXM
43 NECHIFOR N. LUCIAN – STEFAN; 4 ani buget Mecanică EXM
44 ORTOPELEA G. ALEXANDRA EXM
45 POGREBAN V. EVELINA EXM
46 RAȚĂ I. ALEXANDRA-IONELA EXM
47 SAMOILĂ BRATU M. ALINA – GABRIELA EXM
48 SIMONCA I. ANA-MARIA EXM

 

Finante si banci

Nr.crt. Nume prenume Statut academic 18-19 Forma de finanţare 2019-2020
1 DABIJA I. ANDREEA CLAUDIA INT BUGET
2 DANAILA C. GEORGIANA FLORENTINA INT BUGET
3 PATRASCU R. ALINA-ANDRA INT BUGET
4 DEJU I. MONICA INT BUGET
5 MIRONOV I. CAROLINA INT Mold.Bursier
6 IRIMIA G. MIHAI AURELIAN INT BUGET
7 STAN G. IONELA INT BUGET
8 ȘERBAN F. ANCA MIHAELA INT BUGET
9 VATAMAN D. MARIA INT Mold.Bursier
10 DUDA V. LIDIA-MIHAELA INT BUGET
11 VASILACHE D. IONEL NELUTU INT BUGET
12 SOLTINSCHI M. ION INT Mold.Bursier
13 NASTAS C. MARIANA INT Mold.Bursier
14 STOICA V. RAMONA INT BUGET
15 PETROV I. CATALINA INT Mold.Bursier
16 ROSCA P. IONICA-MIHAELA INT BUGET
17 BRÎNZĂ A. ALEXANDRINA INT Mold.Bursier
18 RUSU C. DANIELA INT BUGET
19 PLATON D. CRISTINA INT Mold.Bursier
20 PRETULEAC N. DANA INT Mold.Bursier
21 LUNGU N. OLGA INT Mold.Bursier
22 CONSULTA C. ALINA MADALINA INT BUGET
23 TANASACHE G. CRISTINA INT BUGET
24 LOVIN D. IOANA CLAUDIA INT BUGET
25 VOICULET E. BOGDAN MARIAN; 2 ani buget la Braşov INT BUGET
26 ROȘCA D. NICUȘOR ICR BUGET
27 CALESTRU C. LENUȚA ICR BUGET
28 CLOȘCĂ T. CORNELIA CORINA ICR BUGET
29 DOVLEŢIU GEORGIANA – RALUCA ICR BUGET
30 ENE I. ALINA-STEFANIA ICR BUGET
31 GOREA V. ALINA ICR Mold.Buget
32 IONESCU S. ALEXANDRU GEORGE;2 ani buget SIA+2 ani buget Calc. ICR TAXA
33 MECHYNIANU V. MIKHAELA ICR Ucr.Buget
34 MECHYNIANU V. VIOLETA ICR Ucr.Buget
35 MIHAI G. TEODOR ICR BUGET
36 NEAGU S. LILIANA ICR Mold.Buget
37 NISTOR G. MIHAI ICR BUGET
38 STRAH A. DIANA ICR Mold.Buget
39 DIMA C. ALINA GEORGIANA ICR BUGET
40 MĂRTINAŞ C. ALINA – ADRIANA ICR BUGET
41 TANASE N. FLORIN GEORGIAN; 1 an buget ACIEE ICR BUGET
42 CHETRARU D. ANDREEA CATALINA ICR BUGET
43 RUSU C. ORYNA ICR Ucr.Buget
44 CIORTAN V. MIHAELA-SIMONA ICR BUGET
45 PASTRAMA M. IONUT-MADALIN ICR BUGET
46 RUSU Ș. MARIANA-DIANA; 1 an buget Nave ICR BUGET
47 SCUTARIU D. SILVIA-NARCISA ICR BUGET
48 RUSU A. BEATRICE REP TAXA
49 BOLDEANU D. DANIELA-VIORICA REP TAXA
50 COVRIG F. ELENA EXM
51 CRISTEA M. CIPRIAN-IONUȚ EXM
52 MÎNDRU N.I. DIANA CRISTINA EXM
53 PĂUN I. FLORINA EXM

 

Marketing

Nr.crt. Nume prenume Statut academic 18-19 Forma de finantare 2019-2020
1 BOUROȘ G. ROXANA IULIANA INT BUGET
2 BRUDIU I. LARISA ALEXANDRA INT BUGET
3 NĂSTASE T. AURELIA INT BUGET
4 ZAHARIA T. ANA INT Mold.Bursier
5 TIFTILOV V. CRISTIAN INT Mold.Bursier
6 STAN F. FLORENTINA INT BUGET
7 BUȘTIUC G. MIHAELA INT Mold.Bursier
8 MANIA S. DANIELA INT Ucr.Bursier
9 AVANU L. ANDREEA CLAUDIA ICR BUGET
10 IORDACHE V. MIRUNA LACRAMIOARA ICR BUGET
11 MARINOAEA M. MONICA ICR BUGET
12 RUSU V. VICTOR ICR Mold.Bursier
13 PATRASCU I. PAUL-IULIAN ICR BUGET
14 ANDREI F. ANGELA ICR BUGET
15 CRACIUN R. ADINA ICR BUGET
16 GRĂSUI I. CLAUDIU-ALEXANDRU ICR BUGET
17 ONU G. VALENTIN ICR BUGET
18 SUSANU V. ȘTEFAN ADRIAN ICR BUGET
19 ȘTEFĂNICĂ A. FLORIN-DANIEL; 1 an buget FEAA ICR BUGET
20 UZUN Z. MIRELA ICR Mold.Bursier
21 ANDREI G. ROBERTO MARIUS ICR BUGET
22 COSTE C. MARCEL ADRIAN ICR BUGET
23 BOCANCEA C. CORINA ICR Mold.Buget
24 SÎRBULEȚ I. ELEONORA ICR Mold.Buget
25 MARTINESCU A. ȘTEFAN; 1 an buget ACIEE ICR BUGET
26 GALL F. GEORGIANA ALINA REP TAXA
27 ROȘCA S. SABIN-CLAUDIU REP TAXA
28 DRUȚĂ G. ANDREEA IONELA REP TAXA
29 LIMBA N. GEORGE CRISTIAN REP TAXA
30 ȚOPA P. ANDREI REP TAXA
31 PETRU C. FLORIN-ALIN REP TAXA
32 ARAMĂ M. EMILIA-MĂDĂLINA EXM
33 DIACONU V. MARIUS – IONUŢ; 1 an buget la FEAA EXM
34 DOBRE M. GEORGIAN – DINU EXM
35 DRAGOS V. VELU ANDREI; 2 ani buget ACIEE EXM
36 LEFTERACHE A. ALEXANDRU-CIPRIAN (a doua fac)FEEA/MN a mai avut un an la buget EXM
37 LIFICIU V. ADRIAN EXM
38 MARIN E. SIXTINE – 2 ani buget Litere EXM
39 MIHAI IONESCU O. VIOLETA; 4 ani buget UDJG EXM
40 MINEA S. ANDRADA-NICOLETA EXM
41 SAULEA M. COSTIN EXM
42 VASILE M. MARIUS-LUCIAN EXM

INT – integralist
ICR – înscris cu credite restante
REP – repetent
EXM – exmatriculat

Instagram

Categorii

Categorii

Arhiva

Arhive